Aplikacja dla przedstawicieli handlowych Zamawiaj24


Sprzedaż Mobilna z Zamawiaj24

Zamawiaj24 to najszybsze we wdrożeniu i efektywne w pracy narzędzie do automatyzacji pracy przedstawicieli handlowych (Sales Force Automation) pracujących w formie presellingu. Używany jest przez kilku polskich producentów, dystrybutorów i pośredników w sprzedaży.

Dzięki systemowi Zamawiaj24 usprawnisz pracę Twoich przedstawicieli handlowych i w łątwy sposób podniesziesz skuteczność wizyt.

Zobacz wersję demonstracyjną

Pobierz naszą aplikację na telefon i przetestuj jej działanie. Zostaniesz połączony z serwerem demonstracyjnym. 

Pobierz ze Sklepu Google


Najważniejsze Funkcjonalności

Wprowadzanie zamówień z telefonu

Przedstawiciel handlowy wprowadza zamówienia na telefonie z systemem Android. Intuicyjne i proste w obsłudze oprogramowanie na telefon pozwala szybko rozpocząć pracę z systemem.

Wysyłanie do dystrybutorów

Wysyłanie zamówień do dystrybutorów następuje automatycznie z serwera systemu. Format zamówienia możemy indywidualnie zmieniać dla każdego z dystrybutorów. 

Zdjęcia

W czasie wizyty przedstawiciel może wykonać wiele zdjęć. Do każdego zdjęcia wybiera kategorię, do jakiej zostanie przypisane.

Ankiety

System tworzenia zaawansowanych ankiet dostarcza dodatkowych cennych informacji do Twoich analiz. Mechanizm pozwala na uzależnianie kolejnych pytań od odpowiedzi na poprzednie.

Statystyki sprzedaży

Aplikacja wyposażona jest w zaawansowane narzędzia do analiz oparte o tabele przestawne. Wszystkie dane możesz swobodnie przenosić do arkuszy programu Excel.

Geolokalizacja

Oglądaj miejsca, gdzie wykonywane były wizyty na wbudowanej w aplikację mapie. Sprawdź całą trasę handlowca. Zobacz, gdzie znajdują się teraz Twoi handlowcy.


Enova - pełna integracja

Zamówienia mogą być eksportowane automatycznie do systemu Enova.


Jak to działa

Wprowadzanie zamówień

Przedstawiciel handlowy wprowadza zamówienia. Intuicyjne i proste w obsłudze oprogramowanie na telefon pozwala szybko rozpocząć pracę z systemem.

Wysyłanie do dystrybutorów

Zamówień wysyłane są do dystrybutorów automatycznie z serwera systemu w konfigurowalnym formacie.

Kontrola przedstawicieli

System daje kadrom zarządzającym pełną kontrolę nad pracą przedstawicieli handlowych. Dostarczane są im wielowymiarowe statystyki oraz raporty. 

Dzisiaj decydujesz - za 3 dni pracujesz!

Uruchamiając Zamawiaj24 na wykupionym w internecie serwerze przygotowujemy dla Ciebie system w 3 dni.

Zamów już teraz


Nasi Klienci