Ekran startowy

Aplikacji Handlowca

Zobacz

Inne Konfiguracje

Tylko wizyty

Jeżeli przedstawiciel może tworzyć dokumenty handlowe tylko w czasie wizyt u kontrahenta możesz wyłączyć niepotrzebne funkcje z jego ekranu.

Bez trasówek

Dla przedstawicieli, którzy nie korzystają z tras można je całkowicie wyłączyć. Kontrahent będzie wybierany każdorazowo przed nowym dokumentem lub wizytą.

Punkt sprzedaży

W przypadku punktów sprzedaży można pokazać tylko przycisk tworzenia nowego paragonu sprzedaży. Dodatkowo przyda się opcja rozpoczęcia i zakończenia dnia pracy, która pomoże kontrolować czas pracy pracowników.


Konfiguruj własne rodzaje dokumentów!

Możesz wybrać jakie dokumenty tworzą twoi handlowcy. Sam możesz tworzyć ich dowolne odmiany, tak aby ułatwić późniejszą analizę.

Preselling + lokalni dystrybutorzy

Najczęściej korzystają z zamówień, które są automatycznie przesyłane do lokalnych dystrybutorów. Ale w wielu przypadkach odwiedzają również dystrybutorów, żeby wysłać zamówienie hurtowe. Ustawiamy dwa rodzaje zamówień, aby ilości z nich nie mieszały się w statystykach.

Preselling + własna dystrybucja

Najczęściej korzystają z zamówień. Ale często zdarza się, że zamówienia poprzedzone są ofertą. Samo zamówienie zostaje utworzone po potwierdzeniu przez klienta na podstawie przesłanej wcześniej oferty.

Vanselling

Najczęściej korzystają z faktur vat. Ale czasem jest potrzeba dania im możliwości drukowania paragonów fiskalnych oraz dokumentów kasowych KP / KW. Wykorzystaj drukarkę fiskalną połączoną z naszym programem. Możesz również kontrolować stany magazynowe handlowców.

Punkty sprzedaży

Mobilne punkty sprzedaży detalicznej, czyli wyspy w hipermarketach i sprzedaż obwoźna potrzebuję zazwyczaj tylko paragonów. A ty potrzebujesz aktualnych danych sprzedażowych, które na bieżąco spływają z wszystkich punktów. Jednocześnie możesz kontrolować stany magazynowe.

Odkryj

Funkcjonalność Wizyt


Wizyty to obecność u klienta!

Wiesz jakie dokumenty zostały stworzone w trakcie faktycznej wizyty u klienta, a jakie zostały wykonane zdalnie. Na przykład zamówienia telefoniczne. Wizyta ma wiele dodatkowych funkcjonalności, jak zdjęcia, raporty obecności produktów, notatki i inne.

Pozycje GPS

Możesz dokładnie zobaczyć na mapie, gdzie rozpoczęta i zakończona została wizyt.

Czas wizyty

Znasz dokładny czas każdej z wizyt. Ewentualne próby zmiany czasu widoczne są na pozycji gps końca wizyty,

Dokumenty

Widzisz, które dokumenty powstały w czasie wizyty, a które zostały wykonane telefonicznie.